Výlet do sklípku Vinařství Roman Komarov (1.11.2014)

Děkujeme všem účastníkům, kteří se k nám přidali na letošní 3. setkání ve sklípku Vinařství Roman Komarov v srdci Ivančic - rodišti Alfonse Muchy a Vladimíra Menšíka. Po vzoru těchto velikánů jsme našli jak působivá zákoutí tak bezmeznou zábavu.

Morava nás přivítala zalitá sluncem a vzduchem, ve kterém se leskly vůně léta, jež se podzimem nedalo zcela zastrašit. Ve sklípku bylo příjemně, závan vlahých letních dní se tu usadil a vydržel i první mrazíky. Všichni účastníci dorazili načas. Manželé Komarovovi nás zavedli do svého bohatého podzemí, kde jsme v jejich báječně veselé společnosti vydrželi celé čtyři hodiny. S počtem hodin a sdílených zkušeností, zaplacených tvrdou prací, od Romana Komarova úměrně rostl počet degustovaných odrůd a otevřených lahví. Nejstarší Rulandské bílé ročník 2003 nám v ústech hutně voněl a byl ideálním aperitivem před hody, které nám připravily dámy Iva Komarovová a její sympatická a vždy usměvavá kolegyně Vlaďka, jež se o všechny poutníky stará s pohostinností Moravě vlastními.

S večerem, který ustupoval noci jsme vyrazili do ulic mezi domorodce.

Bylo nám s vámi všemi báječně a věříme, že si ono nesčetné množství zakoupených lahví pořádně užijete a snad vám něco zůstane až do Vánoc. Kdyby se vám lahví nedostávalo, víte, že se na nás můžete spolehnout :)

Budeme se těšit na znovushledání se všemi, kteří s námi jezdí do sklípku a chodí k nám nejen na číši vína.

Díky patří také Komarovovým, kteří se nám věnovali s neodmyslitelnou péčí, se kterou jsme se dosud nikde jinde nesetkali.

Přejeme krásné podzimní dny a připíjíme na jarní popojíždění vinicemi Vinařství Romana Komarova, což znamená, že jsme nezapomněli a hodláme dostát slibu a degustovat na místech činu ;)

Váš tým Našeho baru

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -