MALÁ A ÚTULNÁ

KAVÁRNA V NUSLÍCH

Navštivte kavárnu, která se před sedmi lety zrodila z radosti pro pohodlí a veselí našich hostí na tramvajové zastávce Palouček, na slunném místě s výhledem do parčíku...

Setkávají se tu hosté různých věkových skupin, různorodých zájmů, přicházejí si přečíst knížku u sklenky vína, zvou si k nám své obchodní partnery na snídani, hrají stolní hry a čekají se svými ratolestmi na tramvaj, před večeří si zajdou na aperitiv, večeří s námi koktejly, ale prvotně vyhledávají Naši výbornou kávu.

Náš bar svým přátelským prostředím doplňuje služby naší přilehlé zasedací místnosti, kterou využíváme pro jazykové kurzy - angličtina, italština, němčina, francouzština, španělština, degustace, semináře, školení a pronajímáme ji i jednotlivcům a firmám za účelem školení/zasedání/jednání. Jsme rodinný podnik a obě místa jsou řešena tak, abyste se u nás cítili pohodlně jako doma, vybavena efektivně pro práci i zábavu a s obsluhou, která se vám bude věnovat s péčí nám vlastní.

Školení baristy Michala Křižky (22.3.2013)

Barista Michal Křižka nás navštívil již počtvrté, aby vám dal prostor blíže poznat svět kávy, přivonět k němu, spřátelit se s kávou a dal vám pochopit, jak začít pít kávu tak, aby nejen chutnala, ale i neškodila. Úvodem zaznělo více než pár slov o kultuře a historii kávy, botanice, pěstování, zpracování, kávové mapě světa, bezkofeinové kávě. Následovala teorie „4M“ správného espressa, základní nápoje z espressa. Degustovali jste výběrové plantážní kávy v podobě espressa, french pressu, vacuum potu. Každý z účastníků si vše vyzkoušel prakticky, nacvičil si šlehání pěny, přípravu cappuccina, espressa, a v neposlední řadě jste obdivovali latte art atd.

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -