Mikulášská (5.12.2014)

Byli čtyři a přišli včas, ono je jim to vlastní. Stáhly se nám svaly, když se čerti hřmotně vřítili do baru. Mikuláš měl co dělat, aby je uklid(n)il. Anděl mezi námi poletoval a rozdával dobroty všem hodným dětem, kterých byl v tu chvíli bar plný.

Jedna říkanka následovala druhou, písničky byly poctivě dozpívány do konce a na některé sloky se dokonce nedostalo.

Děti slíbily, že budou hodné. Žasly nad tím, co vše na ně práskla Mikulášova Zlatá kniha. Některé z dětí Mikuláš u nás potkal už loni a uvědomil je o opakování prohřešků, ze kterých se zodpovídaly i minulý rok.

Tisíceré díky tetě Simoně, která se s Mikulášem zná a přivedla jej opět mezi nás. Díky patří také všem rodičům, kteří se o děti tak krásně starají a vědí, že jeden takový večer ročně naprosto stačí.

A v neposlední řadě mnohokrát děkujeme Barka Fabianova Photography, že pro nás zvěčnila i tyto momenty štěstí.

Přejeme vám všem překrásný advent a na viděnou třeba hned zítra 8. 12. 2014 v 19 hod na Adventním blues s FOTRSS v Náš bar > je hlavně váš.

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -