IV. Adventní koncert s Jiřím Budilem v Našem baru (22.12.2014)

Vzpomínky na červencovou Puntíkatou plavbu nikoho nenechaly na pochybách, kdo bude zlatým hřebem adventních večerů roku 2014.

Jiří Budil pohladil klávesy a něžně je rozezněl v rytmu vánoční pohody. Černo bílé klapky cinkaly jako rolničky, zatímco jste se k sobě tiskli přímo úměrně k přibývajícím návštěvníkům.

Víno teklo proudem a jeho rudá barva se leskla se ve svitu komíhajícího se světla svíček. Smích a pohoda prosycovaly atmosféru. Vaše hlasy jako by toužily po zpěvu a samovolně se linulo prostorem pobrukování a slova slok, které všem generacím jsou tak známé a jejich tón i verše tak samozřejmé.

Koledy nenechaly nikoho chladným a zpěváci se předháněli ve znalosti textů.

Ve vaší společnosti jsme opětovně pochopili, co je tak silným poutem, které nás váže k tomuto místu. Jste to vy, vy kteří se k nám neustále vracíte, přicházíte veselí i smutní, usedáte ke svým stolečkům tak, jak jste zvyklí a necháváte se unášet rodinnou a přátelskou atmosférou, kterou nám dennodenně pomáháte utužovat.

Ruku v ruce tedy uzavíráme kvarteto předvánočních večerů s živou hudbou. Tak jako předloni a loni i letos nám všem přejeme, abychom si svátky užili v pohodě a veselí. Opatrně při štědrovečerní večeři, ať vám kůstky nezaskočí a bramborový salát nezahltí zcela, protože program, který vám připravujeme v roce 2015, bude stejně náročný a sytý, jako byly programy posledních tří let.

Ideálně pak na viděnou při oslavě třetích narozenin vašeho Našeho baru, které společně zapijeme v pátek 2. ledna 2015, čímž vkročíme nerozlučně do čtvrtého roku paloučkovského řádění a dovádění.

S díky Barka Fabianova Photography, jejíž snímky přibudou v albu nezapomenutelných akcí a velké díky báječnému Jiřímu Budilovi, který se zpěvačkou zvedl laťku, kterou se budeme pokoušet po následující rok překonat s vervou a radostí nám všem vlastní.

Krásné svátky, milí kávomilci Váš bar

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -