III. večer s rumy (4.11.2013)

Listopadové setkání volně navázalo na červencový večer s rumy. Během večera jste se dozvěděli o historii, současnosti a stylech výroby rumové kategorie. Poodhalili jste roušku tajemství rumů ze zemí jako jsou Maria Galante, Martinique, Guatemala, Venezuela, Panenské Ostrovy,...

Brand Ambassador rumů značky Zacapa pro ČR Jan Albrecht se s námi opět setkal, jak slíbil, aby se podělil o další libůstky z voňavého světa guatemalských rumů.

Zopakoval základní, všeobecné informace o rumech, aby ti, kteří se zúčastnili červencového setkání, osvěžili paměť a ti, kteří se nezúčastnili, nebyli pozadu a měli nač navázat.

Následně jsme se přesunuli do Guatemaly, země Mayů, plné legend a tradicí, které neodmyslitelně k rumům zacapa patří.

Dozvěděli jsme se víc, než bychom čekali, ochutnali jsme víc, než bychom si bývali pomysleli, že zvládneme ;)

Měli jsme výjimečnou příležitost degustovat "průběh zrání" a celkem 5 vzorků rumů od bílého až po ty 15 leté, 23 leté, XO.

Byli jste pozornými posluchači a neudolatelnými ochutnavači. Za vaše úsilí jste byli odměněni certifikátem, který vám bude navždy připomínat překrásný podzimní večer, kterým jsme vám měli tu radost zprostředkovat a být tu s vámi!

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -