III. Adventní koncert v Našem baru s Duende (15.12.2014)

Den se snoubil s večerem, když do dveří vstoupil Tomislav. Vešel a jakoby už hrál. Opustil své všednodenní povinnosti a vyrazil do Našeho baru, aby nás všechny oblažil svojí hudbou. Posadil se, rozjímal a čekal.

Zatímco vy jste se scházeli a někteří z vás si vybírali to nejpohodlnější posezení, které jen naše polštáře mohou nabídnout, nejeden zůstal u baru, aby měl dostatečný pitný režim a nevyschlo mu v krku, až bude aplaudovat a křičet BIS BIS :)

V tom vešla křehká Niky, Tomislav pohladil struny a naladil sebe i ji na hodinu a půl nádherných rytmů nejednoho kontinentu, kterým Niky jemně vplétala slova svým hedvábným hlasem.

Večer se chýlil ke konci a hudba sílila a zrychlovala své tempo. Bylo to nádherné a krátké. Jako malý zákusek, který nás všechny navnadil na některé z příštích, zřejmě jarních, setkání s Duende - Tomislav Zvardon and Friends.

Velké poděkování patří Katy Boháčové, která nás s Tomislavem seznámila a tento adventní zážitek zprostředkovala a také Barka Fabianova Photography, jež nám v pár minutách pořídila snímky, které nebudou chybět v našem albu a za které jsme jako vždy velmi vděční.

Nenechte si ujít poslední letošní adventní večer 22. 12. 2014 s klavíristou Jiřím Budilem a jeho doprovodem.

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -