3. narozeniny Našeho baru (2.1.2015)

Nastalo druhé lednové ráno. Náš bar byl poctěn již několika gratulanty a přípitky. Postupně jste se začali probouzet z novoročních oslav a nezapomněli jste ani na tu naši ohlášenou. Přicházeli jste před setměním, posílali jste zprávy našemu batoleti a my nafukovali balónky, abychom nepukli nedočkavostí z vyhlížení narozeninového dortu.

I přijel dortový mág s nejchutnějším dárkem, jakého se kdy oslavenec mohl dočkat a gratulanty jím pohostit.

Decentně, symbolicky a přátelsky, avšak nikoliv zanedbatelně jsme se s vámi podělili o dort a hojnou měrou i o radost se společně stráveného večera, který jste obohatili o svoji přítomnost a překrásné dárky včetně nových stolních her.

Je to krásný a pozvolný krok, kterým jste Našemu baru dali vplout do jeho čtvrtého roku bytí a my ho s vaší podporou naučíme pořádně chodit, ať se má čím na své další narozeniny chlubit.

Děkujeme vám, vám všem, kteří jste u nás kdy byli, kteří se k nám vracíte, kteří u nás téměř bydlíte, kteří se s námi smějete, zpíváte a tančíte. Vám, kteří na nás čekáte, když čas od času máme zavřeno, vám, kteří nám přinášíte nové nápady a obohacujete nás svými zážitky. Děkujeme za vaši věrnost a důvtipnost, děkujeme za to, že nám dovolujete být součástí vašich velkých životních příběhů.

Náš bar si nepřeje nic menšího, než vám dávat vše to, čím obdarováváte denně vy nás.

S díky Čafce a její rodině za jedinečný narozeninový dárek v podobě kouzelného dortu a samozřejmě Barka Fabianova Photography, že před vypuknutím dalšího roku pořídila i tentokrát cenné snímky do barového alba.

Díky vám všem a hurá vstříc dalším dobrodružným krůčkům, Váš bar

zpět do galerie

AKTUÁLNĚ

- co vás čeká -

GALERIE

- fotky z poslední akce -

7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru7. narozeniny Našeho baru
4.1.2019

7. narozeniny Našeho baru

Má cenu k tomu vůbec něco psát? Bar, pohoda, přátelé, sousedi, hosté, zákazníci a spousta dalších pozitivních hashtagů by se dala vymyslet. Byl to krásný finiš prvního letošního týdne s vámi. Propluli jste byť na chvíli,... více

KALENDÁŘ

- vše pěkně přehledně -